فیلم آموزش sass

Mohammad Reza Keikavousi

همان طور که می‌دانید sass یک پیش پردازنده css برای بهینه سازی استایل های نوشته شده و مدیریت ساده تر کدهای css است. با استفاده از sass شما می توانید قدرت بیشتری به css بدهید و استایل های متنوع تری را به صورت ساده تر بنویسید. sass توسط کمپانی ها و استارتاپ های بزرگی استفاده می شود و یکی از رایج ترین و بهترین پیش پردازنده های css موجود می باشد. در داخل کشور هم بسیاری از استارتاپ ها و پروژه های بزرگ با این پیش پردازنده نوشته شده اند و در بسیاری از مصاحبه های استخدامی، دانستن آن شرط مهمی برای پذیرش شما به حساب می آید.

با استفاده از sass شما می توانید از ویژگی هایی نظیر متغیرها، توابع، محاسبات و ... در داخل استایل های خود استفاده کنید که بسیاری از این موارد در یک css عادی قابل استفاده نیست.

نکته مهم دیگر اینکه مرورگر css نهایی را اجرا می کند و در واقع فایل نهایی که مرورگر رندر می کند فایل css خواهد بود و هر آنچه در sass نوشته می شود در نهایت به css تبدیل می شود.

در این سری ویدئوهای آموزشی، آموزش رایگان sass به زبان ساده به همراه انجام پروژه ساخت گرید ریسپانسیو آموزش داده شده است. تمام تلاشم در این آموزش بر این بوده که مفاهیم بنیادین و پرکابرد sass بررسی و تمرین شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما در خصوص این سری ویدئوها هستم.

علاوه بر مشاهده فیلم های آموزشی طراحی وب در وب سایت می توانید کانال آپارات محمدرضا کیکاوسی را دنبال کنید که در جریان جدیدترین ویدئوهای آپلود شده قرار بگیرید

 

لینک مشاهده قسمت اول آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت دوم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت سوم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت چهارم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت پنجم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت ششم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت هفتم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت هشتم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت نهم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت دهم آموزش کاربردی sass

لینک مشاهده قسمت یازدهم آموزش کاربردی sass